383LX222M250A082
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 2200uF ±20% - 250V - 105°C - Through Hole Snap-In - 80mm x 35mm Dia.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +