381LX823M025A102
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 82000uF ±20% - 25V - 105°C - Through Hole Snap-In - 105mm x 35mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +