381LX822M063J052
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 8200uF ±20% - 63V - 105°C - Through Hole Snap-In - 50mm x 25mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +