381LX821M350A062
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 820uF ±20% - 350V - 105°C - Through Hole Snap-In - 63mm x 35mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +