381LX681M160J032
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 680uF ±20% - 160V - 105°C - Through Hole Snap-In - 35mm x 25mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +