381LX680M400J012
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 68uF ±20% - 400V - 105°C - Through Hole Snap-In - 25mm x 25mm Dia.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +