381LX471M200J022
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 470uF ±20% - 200V - 105°C - Through Hole Snap-In - 30mm x 25mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +