381LX273M010J042
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 27000uF ±20% - 10V - 105°C - Through Hole Snap-In - 40mm x 25mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +