381LX273M010A012
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 27000uF ±20% - 10V - 105°C - Through Hole Snap-In - 25mm x 35mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +