381LX271M420J452
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 270uF ±20% - 420V - 105°C - Through Hole Snap-In - 45mm x 25mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +