381LX271M315J452
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 270uF ±20% - 315V - 105°C - Through Hole Snap-In - 45mm x 25mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +