381LX223M010K012
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 22000uF ±20% - 10V - 105°C - Through Hole Snap-In - 25mm x 30mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +