381LX222M180A052
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 2200uF ±20% - 180V - 105°C - Through Hole Snap-In - 50mm x 35mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +