381LX222M063H022
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 2200uF ±20% - 63V - 105°C - Through Hole Snap-In - 30mm x 22mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +