381LX222M035H012
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 2200uF ±20% - 35V - 105°C - Through Hole Snap-In - 25mm x 22mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +