381LX222M025H202
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 2200uF ±20% - 25V - 105°C - Through Hole Snap-In - 20mm x 22mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +