381LX221M400K022
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 220uF ±20% - 400V - 105°C - Through Hole Snap-In - 30mm x 30mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +