381LX181M350H042
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 180uF ±20% - 350V - 105°C - Through Hole Snap-In - 40mm x 22mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +