381LX181M315J022
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 180uF ±20% - 315V - 105°C - Through Hole Snap-In - 30mm x 25mm Dia.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +