381LQ681M180J022
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 680uF ±20% - 180V - 105°C - Through Hole Snap-In - 30mm x 25mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +