381LQ152M200K452
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 1500uF ±20% - 200V - 105°C - Through Hole Snap-In - 45mm x 30mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +