381LQ102M250K042
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 1000uF ±20% - 250V - 105°C - Through Hole Snap-In - 40mm x 30mm Dia.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +