381LQ102M180H452
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 1000uF ±20% - 180V - 105°C - Through Hole Snap-In - 45mm x 22mm Dia.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +