380LX820M450H012
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 82uF ±20% - 450V - 85°C - Through Hole Snap-In - 25mm x 22mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +