380LX682M160N102
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 6800uF ±20% - 160V - 85°C - Through Hole Snap-In - 105mm x 40mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +