380LX682M050H452
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 6800uF ±20% - 50V - 85°C - Through Hole Snap-In - 45mm x 22mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +