380LX682M035J022A
Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 6800uF 35V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 0.073 Ohm 2600mA 3000h 85C
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +