380LX681M180J032
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 680uF ±20% - 180V - 85°C - Through Hole Snap-In - 35mm x 25mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +