380LX681M100H012
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 680uF ±20% - 100V - 85°C - Through Hole Snap-In - 25mm x 22mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +