380LX561M200K012
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 560uF ±20% - 200V - 85°C - Through Hole Snap-In - 25mm x 30mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +