380LX471M350A042
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 470uF ±20% - 350V - 85°C - Through Hole Snap-In - 40mm x 35mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +