380LX471M180H022
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 470uF ±20% - 180V - 85°C - Through Hole Snap-In - 30mm x 22mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +