380LX392M063K022
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 3900uF ±20% - 63V - 85°C - Through Hole Snap-In - 30mm x 30mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +