380LX392M050J012
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 3900uF ±20% - 50V - 85°C - Through Hole Snap-In - 25mm x 25mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +