380LX391M250K012
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 390uF ±20% - 250V - 85°C - Through Hole Snap-In - 25mm x 30mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +