380LX333M035A052
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 33000uF ±20% - 35V - 85°C - Through Hole Snap-In - 50mm x 35mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +