380LX272M063H032
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 2700uF ±20% - 63V - 85°C - Through Hole Snap-In - 35mm x 22mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +