380LX221M500A042
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 220uF ±20% - 500V - 85°C - Through Hole Snap-In - 40mm x 35mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +