380LX221M200H012
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 220uF ±20% - 200V - 85°C - Through Hole Snap-In - 25mm x 22mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +