380LX181M350J032
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 180uF ±20% - 350V - 85°C - Through Hole Snap-In - 35mm x 25mm Dia.
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +