380LX151M450K022
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 150uF ±20% - 450V - 85°C - Through Hole Snap-In - 30mm x 30mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +