380LX103M035J022
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 10000uF ±20% - 35V - 85°C - Through Hole Snap-In - 30mm x 25mm Dia.
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +