380LX103M025J022
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 10000uF ±20% - 25V - 85°C - Through Hole Snap-In - 30mm x 25mm Dia.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +