380LQ222M200A042
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 2200uF ±20% - 200V - 85°C - Through Hole Snap-In - 40mm x 35mm Dia.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +