225P39491XD3
Cornell Dubilier
Orange Drop® Polyester Film/Foil Capacitor - 0.39uF (+/-) 10% - 100VDC - 1.25 inch Hockey Stick Crimp Lead
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +