225P22494YD3
Cornell Dubilier
Orange Drop® Polyester Film/Foil Capacitor - 0.22uF (+/-) 10% - 400VDC - 1.25 inch Hockey Stick Crimp Lead
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +