225P10294XD3
Cornell Dubilier
Orange Drop® Polyester Film/Foil Capacitor - 0.001uF (+/-) 10% - 400VDC - 1.25 inch Hockey Stick Crimp Lead
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +