157LMU250M2BC
Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 150uF 250V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 1.1052 Ohm 700mA 2000h 105C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +