- VPR492U7R5N1L
VPR492U7R5N1L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 4900uF ±20% - 7.5VDC - Radial Through Hole - 41.3x25.4mm Dia - 10.2mm Lead Spacing - -55°C t ...
Description
Aluminum Electrolytic Capacitor - 4900uF ±20% - 7.5VDC - Radial Through Hole - 41.3x25.4mm Dia - 10.2mm Lead Spacing - -55°C to 105°C