- VPR251U100N1L
VPR251U100N1L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - 250uF ±20% - 100VDC - Radial Through Hole - 41.3x25.4mm Dia - 10.2mm Lead Spacing - -55°C to ...
Description
Aluminum Electrolytic Capacitor - 250uF ±20% - 100VDC - Radial Through Hole - 41.3x25.4mm Dia - 10.2mm Lead Spacing - -55°C to 105°C